Sağlık

KAN BAĞIŞI HAYAT VERİR

15 temmuz milli İrade meydanı’nda kızılay’ın kan bağışıseferberliği başladı.  günden yaklaşık150 ünite kan toplayan kızılay 22 ekim’den – 15 kasım’a kadar hizmet vermeyedevam edecek.

aksaray kızılay sorumlusu ; “ 22 ekim’den 15 kasım’akadar buradayız.  günde yaklaşık yüz elliünite civarında kan bağışı oluyor, bağışlanan kanlar İç anadolu bölgesinde(aksaray, niğde, yozgat, kayseri, nevşehir) toplanıyor.  hedefimiz her yere ulaşıp herkese yardımetmektir.  bu yıl kan bağışında önemlibir kampanya türk kızılay’ı olarak başlattık. bu kampanya, türkiye kan bağışıligi türkiye süper li futbol takımlarını kapsayan bu “ türkiye kan bağışı ligi”çalışması kan taraftar gurubu içerisinde yer aldıklarını ölçmekle birliktetaraftar gurubu içerisinde yer aldıklarını ölçmekle birlikte taraftar gruplarıarasında kan bağışına olan ilginin artırılmasını amaçlıyoruz. duyarlılığındanve yardımseverliğinden dolayı aksaray halkına teşekkür ediyoruz. halkımızdanyardımlarının ve duyarlılıklarının devamını dileriz” dedi.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası