aksaray Üniversitesi konferans salonunda ‘organ bağışı’ konulukonferans düzenlendi. organ bağış İl koordinatörlüğü, İl sağlık müdürlüğümüz veaksaray Üniversitesi tarafından yürütülen etkinlik çerçevesinde organ bağışınınsağlık, dini, hukuki ve İnsani boyutu anlatıldı.
konferansın ardından üniversite öğrencileri, konuya hassasiyetgösterdiler ve organ bağış formlarını doldurarak destek verdiler.
,haber merkezi