ortaköy diyaliz hastaları yardımlaşma ve dayanışmaderneği tarafından eylül 2018 tarihinde dört makinalı hepatitli diyalizhastaları için yapımına başlanan arif Çubukçu diyaliz merkezi ek binasınıninşaatı bitirildi.
ortaköy diyaliz dermeği başkanı Şevket bayrak ve derneküyesi hasan yıldırım’ın katılımı ile bina aksaray İl sağlık müdürü cengizhankılıçaslan ve ortaköy devlet hastanesi idarecilerinin katılımı ile İl sağlıkmüdürlüğüne teslim edilmiştir.
dernek başkanı Şevket bayrak “dernek olarak emeğigeçen herkese teşekkür ederken hastalarımıza acil şifalar dileriz” dedi.
haber merkezi