Sağlık

DEV YATIRIMA DEV HİZMET

aksaray belediyesi, 400 yataklı aksaray eğitim ve araştırma hastanesi’ninyeni bağlantı yolunu, kanalizasyonunu, altyapısını, kaldırımlarını ve anayolunu bitirdikten sonra şimdi de hem sıcak asfaltını atıyor hem de orta refüjve kavşak düzenlemesi yapıyor.

 

aksaray belediyesi, hükümet tarafından aksaray’a yeni yaptırılan ve 12haziranda 200 yataklı ek binasının temeli atılan 400 yataklı aksaray eğitim vearaştırma hastanesi’nin yeni bağlantı yolunu, kanalizasyonunu, altyapısını,kaldırımlarını ve ana yolunu bitirdikten sonra şimdi de hem sıcak asfaltınıatıyor hem de orta refüj ve kavşak düzenlemesi yapıyor.

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, ak parti hükümetinin enönemli yatırımlarından birisi olan 400 yataklı aksaray eğitim ve araştırmahastanesinin  yol,su, kanalizasyon, kaldırım,orta refüj ve asfalt çalışmalarının tamamen aksaray belediyesi tarafındanyapıldığını ifade ederek  “Öncelikleböylesine büyük bir sağlık yatırımını aksaray’ımıza kazandıran cumhurbaşkanımızsayın recep tayyip erdoğan’a başbakanımız sayın binali yıldırım’a, sağlıkbakanımız sayın recep akdağ’a, milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkürediyorum.

aksaray belediyesi olarak yeni hastanemize ulaşımın kolaylıkla sağlanmasıiçin tacin mahallemizde yeni imar düzenlemesi yaptık ve 25metre genişliğinde yeni yollar açtık. kanalizasyonunu, yağmur suyunu, içme suyunu,anayollarını, kaldırımlarınıyaptık. Şu anda sıcak asfaltını atıyoruz. ortarefüj ve kavşak düzenlemelerini yapıyoruz. İnşallah çalışmalarımızı kısa süredetamamlayıp hastanemizin hizmetine sunmuş olacağız. yaptığımız hizmetlerin vehastanemizin halkımıza ve şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”dedi. 

haber merkezi 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası