Sağlık

AKSARAY’A YENİLİKÇİ BİR HASTANE

İnova hastanesinin yapımının 60 milyonu bulduğunu dilegetiren İnova hastanesi yönetim kurulu üyesi Çapan aktaş; “bütün cihazlarımızson teknoloji olup hepsi sıfır alınmıştır. İlimize en güzel, en başaralı birşekilde hizmet etmek için varız. hastanemizin adından da anlaşılacağı gibi İnovayenilikçi kimliği ile tüm yeni teknolojileri barındırarak âdete 5 yıldızlı otelkonforunda tasarladık hastanemizi” dedi.

 aksaray’da bİr İlkakilli sİstem amelİyathane

İnova hastanesi yönetim kurulu üyesi Çapan aktaş;aksaray’da bir ilk olarak akıllı sistem ameliyathanemiz var. bu akıllı sisteminen önemli faydalarından birinin ameliyathanedeki kalabalığı ortadan kaldırmasıdır.görüntüler her yere aktarılabiliyor. ameliyathanelerin steril olması gerekiyor,hocalarımız ameliyata uzaktan müdahale edebiliyorlar. cerrah içeride negörüyorsa, ekran üzerinden aynı görüntüyü en uzak mesafede olan dagörebiliyorlar. tüm cihazlar sisteme entegre edilebiliyor, böylece tek bir tuşile tüm operasyon rahatlıkla izlenebiliyor. sistemin hasta görüntü arşivi,hukuki sorumluluklar çerçevesinde güvenli bir şekilde arşivlenebiliyor” dedi.

İnova hastanesİnde 21 bÖlÜm var

aktaş;” Özel bir hastanede ne olması gerekli ise bizlerdaha fazlasını düşünerek hastalarımıza daha kaliteli bir hizmetsunuyoruz.hastanemizde 21 bölüm vardır. bunlar ise;

-acil servis

-Çocuk sağlığı

-göz hastalıkları

-ortopedi

-ağız ve diş sağlığı

-dâhiliye

-k.b.b

-plastik cerrahi

-anestezi ve reanimasyon

-fizik tedavi ve rehabilitasyon

-kadın doğum

-psikoloji

-beslenme ve diyet

-genel cerrahi

-kardiyoloji

-Üroloji

-beyin ve sinir cerrahisi

-göğüs hastalıkları

-nöroloji

-cildiye

-yeni doğan yoğun bakım

yer almaktadır.

fİyat ayni hİzmet sinirsiz

 aktaş; “tümkurumlar ile anlaşmamız vardır. Özel şirketlerle ile anlaştıklarımız veanlaşmak üzere olduklarımız vardır.muayene ve ameliyathane fiyatlarımız diğerözel hastanelerde ne fiyat ise bizde de aynıdır.  sözümüzkalite odaklı bir hizmettir ve amacımız sağlık hizmetlerine uygun fiyatlıerişim sağlamaktır.

randevu Şuan telefonla

aktaş; “randevu sistemi olarak ise şuan sadece telefonrandevusu verebiliyoruz. ancak 1- 2 haftaya kadar ise internet ortamında darandevu vereceğiz. İnternet sitemizde çalışmalar devam ediyor” dedi.

neden İnova?

aktaş;“sözümüz kalite odaklı bir hizmettir ve amacımız sağlık hizmetlerine uygunfiyatlı erişim sağlamaktır.kesin tanı, son teknoloji, 24×7 ambulans hizmeti, sterilortam ve odalar, büyük ameliyatlar, kalifiyeli doktorlar, düzenli kontroller, güleryüzlühizmet, aksaraydaki en iyi hastane, yeterli sağlık bilgisiolan bir hastaneyiz” dedi.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası