Asayiş

REFLEKTİF YELEK GİY GÖRÜNÜR OL

aksaray İl jandarma komutanlığı trafik kazalarını azaltmak ve motosiklet sürücülerinin gece daha fazla görünmesinin sağlamak amacıyla sürücülere reflektif yelek dağıttı. aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri trafik güvenliğinin sağlanması ve kazaların..

REFLEKTİF YELEK GİY GÖRÜNÜR OL

aksaray İl jandarma komutanlığı trafik kazalarını azaltmak ve motosiklet sürücülerinin gece daha fazla görünmesinin sağlamak amacıyla sürücülere reflektif yelek dağıttı.

aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri trafik güvenliğinin sağlanması ve kazaların en aza indirilmesi konusunda çalışmalarına aralıksız devam ediyor. bu kapsamda aksaray İl jandarma komutanlığına bağlı trafik jandarma ekipleri motorlu bisiklet, motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerinin trafikte görünür olmasını sağlamak ve trafik kazalarını azaltmak amacıyla uygulamalar yaptı. reflektif yelek giy, görünür ol kampanyası kapsamında yapılan uygulamalarda sürücülere reflektif yelek dağıtılırken motosiklet sürücülerine koruma başlığı (kask) ile gözlüğü kullanımı konusunda bilgilendirme yapıldı.
İl jandarma komutanlığınca yapılan açıklamada; kazalarının en aza indirilmesi amacıyla bilgilendirme, farkındalık ve denetim faaliyetlerimize aralıksız devam edilecektir denildi.
haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL