Siyaset

RAMAZANIN BEREKETİNİ BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, ramazan ayınıngirmesi ile ziyaretlerini artırarak devam ettiriyor. 15 temmuz milli İrademeydanı’nda vatandaşlarla bir araya gelip hasbihal eden başkan altınsoy,ramazanın bereketini birlikte yaşayacağız dedi. başkan..

RAMAZANIN BEREKETİNİ BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, ramazan ayınıngirmesi ile ziyaretlerini artırarak devam ettiriyor. 15 temmuz milli İrademeydanı’nda vatandaşlarla bir araya gelip hasbihal eden başkan altınsoy,ramazanın bereketini birlikte yaşayacağız dedi.

başkan altınsoy, ziyaretler esnasında “ramazanayının  yardımlaşma, dayanışma, sabır ve bereket ayı olduğunu ifade ederek, ramazan ayının tüm İslam alemine güzellikler getirmesinidiledi.

İslam aleminin ramazan ayı’na kudüs’de müslümanlarayönelik yaşanan İsrail zulmünün hüznü ile girdiğini ifade eden İl başkanıaltınsoy “kudüs biz müslümanların ilk kıblegahı ve en değerlimizdir. İslamalemi olarak amerika ve İsrail’in kudüs’e yönelik aldığı her türlü karar bizimiçin yok hükmündedir. dünya üzerinde barış ve kardeşliğe en çok ihtiyaçduyduğumuz bu günlerde başta kudüs olmak üzere İslam dünyasının yaşadığısıkıntıların bir an önce sona ermesi en büyük temennimizdir. ramazan ayı’nın bumanevi ikliminde dualarımız tüm İslam alemininbirliği ve dirliği için olsun” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL