Gündem

PTT’den Tebrik Kartı Kampanyası

aksaray ptt başmüdürlüğü ramazan bayramı tebrik kartıkampanyası hakkında bilgi verdi. aksaray ptt başmüdürlüğü ali İrfan gönül konuyla ilgiliyapmış olduğu açıklamada; “15 haziran 2017 tarihinden itibaren kutlanmayabaşlanacak olan “ramazan bayramı” için..

PTT’den Tebrik Kartı Kampanyası

aksaray ptt başmüdürlüğü ramazan bayramı tebrik kartıkampanyası hakkında bilgi verdi.

aksaray ptt başmüdürlüğü ali İrfan gönül konuyla ilgiliyapmış olduğu açıklamada; “15 haziran 2017 tarihinden itibaren kutlanmayabaşlanacak olan “ramazan bayramı” için ptt başmüdürlüğümüzce tebrik kartlarıücreti müşteriden tahsil edilmek kaydıyla ücretsiz olarak dağıtımına başlanmıştır.müşterilerimiz tebrik kartlarını İlimizde bulunan tüm prr merkez veŞubelerinden ücretsiz temin edebilirler.

ayrıca, tüm özel günlerde olduğu gibi İlimizde bulunanilköğretim okulları ve benzeri seviyedeki eğitim kurumları ile kamu kurumlarıŞirketimiz personelince ziyaret edilerek tebrik kartı dağıtımı yapılacak olup,Şirketimiz hizmetlerinden bireysel göndericilere posta kargosu ve aps kuryegönderilerine yurtiçinde 31 ağustos’a kadar %25 indirim uygulanacaktır” dedi.

haberyaşar k.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL