Asayiş

POLİSTEN KAÇARKEN TAKLA ATTI

aksaray’da polisin dur ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü3 araca çarptıktan sonra takla atan otomobilden çıkarak yaya olarak kaçmakisterken polisler tarafından yakalandı aksaray’da polisin dur ihtarına uymayıp kaçan ehliyetsizsürücü 3 araca çarptıktan..

POLİSTEN KAÇARKEN TAKLA ATTI

aksaray’da polisin dur ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü3 araca çarptıktan sonra takla atan otomobilden çıkarak yaya olarak kaçmakisterken polisler tarafından yakalandı

aksaray’da polisin dur ihtarına uymayıp kaçan ehliyetsizsürücü 3 araca çarptıktan sonra takla attı. otomobilden inerek kaçmak isteyensürücü polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.  

olay, yavuz sultan selim mahallesinde meydana geldi.edinilen bilgiye göre, mahallede devriye atan polis ekipleri durumundanşüphelendikleri 68 bj 110 plakalı otomobil sürücüsüne dur ihtarında bulundu.sürücünün dur ihtarına uymaması üzerine polis ve sürücü arasında kovalamacabaşladı. yaklaşık yarım saat süren kovalamaca sonrasında otomobil sürücüsü 3araca çarptıktan sonra takla atarak durabildi. araç içerisinden inerek kaçmakisteyen sürücü mustafa t. polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltınaalındı. mustafa t.’nin (45) ehliyeti olmadığı gerekçesiyle kaçtığını söylediğiöğrenildi. 

olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İha

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL