Gündem

PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONUNA KILIÇ SEÇİLDİ

vilayetler birliği’nin 46. olağan birlik meclisi  toplantısı için aksaray valisi aykut pekmezile birlikte aksaray’ı temsilen katılan İl genel meclis Üyesi  celalettin kılıç türkiye vilayetler birliğigenel kurulunda plan ve bütçe komisyonuna..

PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONUNA KILIÇ SEÇİLDİ

vilayetler birliği’nin 46. olağan birlik meclisi  toplantısı için aksaray valisi aykut pekmezile birlikte aksaray’ı temsilen katılan İl genel meclis Üyesi  celalettin kılıç türkiye vilayetler birliğigenel kurulunda plan ve bütçe komisyonuna seçildi.

vilayetler birliği’nin 46. olağan birlik meclisi, 29mayıs 2018 tarihinde gölbaşı vilayetlerevi’nde üye illerin valileri ve ilitemsilen seçilen İl genel meclisi Üyelerinin katılımı ile toplandı.

saygı duruşu ve İstiklal marşı’nın okunmasının ardındanİçişleri bakanlığı müsteşarı ve vilayetler birliği başkanı muhterem İnceyaptığı açılış konuşmasında birliğin güncel durumu hakkında bilgi verdi. dahasonra birliğin 2017 yılı faaliyet raporu ve kesin hesabı görüşülerek birlikmeclis üyeleri tarafından oybirliği ile kabul edildi.

birlik encümen seçimi yapıldı. encümen üyeliklerineİsmail ustaoĞlu (bitlis valisi), yaşar karadenİz (kastamonu valisi), Ömer farukÇoŞkun (osmaniye valisi), İlknur ertuĞrul (uşak İl genel meclis Üyesi),abdullah tiraŞ (osmaniye İl genel meclis Üyesi) ve sabit karafazli (rize İlgenel meclis Üyesi) seçildi.

vilayetler birliği genel kurulda plan ve bütçekomisyonuna ise karabük valisi kemal Çeber, amasya İl genel meclis başkanımustafa Çittir ve celalettin kiliÇ seçildi.

haber yaşar k.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL