Gündem

ÖZEL ANNELERE ANLAMLI KUTLAMA

aksaray valisi aykut pekmez’in eşi yeşim pekmez  anneler günü dolayısıyla özel anneleri valikonağında ağırlayarak anneler günü’nü kutladı.  yeşim pekmez; Şehit anneleri, engelli anneleri, koruyucuaileler, Çalışan İşçi anneler, sosyal ekonomik destek..

ÖZEL ANNELERE ANLAMLI KUTLAMA

aksaray valisi aykut pekmez’in eşi yeşim pekmez  anneler günü dolayısıyla özel anneleri valikonağında ağırlayarak anneler günü’nü kutladı. 

yeşim pekmez; Şehit anneleri, engelli anneleri, koruyucuaileler, Çalışan İşçi anneler, sosyal ekonomik destek hizmetinden yararlanan anneler,yönetici olarak çalışan annelerden temsilcilerin oluşturduğu anneler heyetinivali konağında misafir etti.

yeşim pekmez ;adli yargı adalet komisyonubaşkanı seyfullah sarıgül’ün eşi semiha sarıgül, emniyet müdürü ali karabağ’ıneşi reyhan karabağ, gülağaç kaymakamı kadir ulusoy’un eşi aslıhan ulusoy, ailesosyal politikalar İl müdürü İsrafil aktürk’ün eşi türkan aktürk’ün dekatıldığı anneler günü programında misafirleri ile yakından ilgilenerek birsüre sohbet etti.

her kesimden özel anneler ile bu özel günü birliktekutlamak istediklerini aktaran yeşim pekmez daha önce evlerinde ziyaret ettiği anneleri birbirleri ile tanıştırdı. pekmez;misafirlerine kendilerini görmekten ve ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunubelirtti.

annelik ve çocuklar üzerine yapılan sohbetlerle hoşçavakit geçiren özel anneler devletin sağladığı imkânlarla özel çocuklarınınihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabildiklerini belirtirken, şehit anneleriilgisini ve desteğini her zaman gördüklerini kendilerini hiçbir zaman yalnızbırakmayan yeşim pekmez’in ziyaretlerinden ise büyük memnuniyet duyduklarınıkaydettiler.

annelik yürektenhissedilmeli

annelik üzerine devam eden sohbette anneliğin yüceliğinedikkat çeken yeşim pekmez; “annelik çocuğun doğumu ile olmuyor. annelik, sevgi,merhamet duyguları ile yürekten hissedilen bir duygu. Şehit annelerimiz,engelli annelerimiz, çocuğu olan veya olmadığı halde evlat edinerek veyakoruyucu aile olarak annelik yapan kadınlarımız annelerimiz var. buannelerimizin yüreğindeki sevgi çok önemli. bizler anne olarak her türlü acı,keder, sevinç duygularını en yüksek seviyede hisseden, yaşayaninsanlarız.”dedi.

anneler gününe özel pastayı misafirleri anneler ilebirlikte kesen yeşim pekmez çiçek ve gül fidanı ile çeşitli hediyeler verdiğiözel annelerin gününü kutladı.

haber merkezi 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL