Siyaset

ÖNCELİĞİMİZ İSLAMİ HASSASİYETLERİMİZDİR

yaklaşan genel seçimlerle birlikte partilerin verdiğivaatlere değinen hÜda par aksaray İl başkanı Özgür kalkan, “vaatlerde vetaleplerde ki öncelikler, hassasiyetler bir kimlik meselesidir” dedi.  24 haziran seçimlerine üç hafta gibi kısa..

ÖNCELİĞİMİZ İSLAMİ HASSASİYETLERİMİZDİR

yaklaşan genel seçimlerle birlikte partilerin verdiğivaatlere değinen hÜda par aksaray İl başkanı Özgür kalkan, “vaatlerde vetaleplerde ki öncelikler, hassasiyetler bir kimlik meselesidir” dedi. 

24 haziran seçimlerine üç hafta gibi kısa bir zaman kalavaatlerin ve taleplerin havada uçuştuğuna dikkatleri çeken kalkan, her şeydenönce müslümanız, İslami kimliğe sahibiz. tüm insanlığı karanlıklardan aydınlığakavuşturacak olan yegâne hayat programının İslam olduğuna inanıyor, bununpratiğini gerçekleştirebildiğimiz ölçüde huzura ve kurtuluşa ulaşabileceğimizeinanıyoruz.

bu gün bu ülkede toplumların yok olmasına ve mahvınasebebiyet veren “kumar-İçki-faiz ve fuhuş” serbesttir ve devletin teminatı altındayasal olarak yapılmaktadır, satılmaktadır. toplumu uçurumdan aşağı fırlatacakolan bu büyük tehdit evvela dindar kesimlerce görülmelidir. talepler ve vaatlerarasında bu kötülüklerin kaldırılması öncelikler arasına alınmalıdır.

bu ülkeyi, bu milleti seven hiçbir siyasetçi kendiülkesinin yok olmasına, gelecek nesillerin mahvolmasına sessiz kalmamalı,tepkisiz kalmamalıdır. hÜda par hakikatleri yeniden hatırlatmak, gündemegetirmek için yüklenmiş olduğu misyonun gereğini yerine getirecek ve toplumunkurtuluşuna vesile olacak her sorunu mutlaka dile getirecektir” dedi.

haber yaşar k.

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL