Gündem

ÖNCE ÜLKEM

milliyetçihareket partisi (mhp) aksaray 27. dönem milletvekili aday adayı evren erkangazetemizi ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. evrenerkan kimdir kısaca bilgi vermek istiyorum; 1981yılında aksaray’da doğdum, ilk-orta-lise öğrenimini aksaray ilindetamamladım.Üniversite eğitimimi anadolu..

ÖNCE ÜLKEM

milliyetçihareket partisi (mhp) aksaray 27. dönem milletvekili aday adayı evren erkangazetemizi ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

evrenerkan kimdir kısaca bilgi vermek istiyorum;

1981yılında aksaray’da doğdum, ilk-orta-lise öğrenimini aksaray ilindetamamladım.Üniversite eğitimimi anadolu Üniversitesi eczacılık fakültesindebaşarıyla tamamladım.hemen akabinde kurtuluş mahallesinde erkan eczanesi adıylaeczanemi açtım.halen aynı adreste ve aynı isimle faaliyetlerime devam  etmekteyim. evliyim iki çocuk babasıyım. 27.dönem mhp’den  milletvekilliadayadaylığı  için  aday oldum.

mhpmilletvekili  aday adayı evren erkan ;yıllardır gönül verdiğim davamda ve partimde 15 ocak 2012 yılında yapılan mhpmerkez ilçe kongresinde merkez ilçe yönetimi yönetim kurulu üyesi seçildim. 3ay sonra başkanımız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın takdiri ile başkanyardımcısı oldum.mayıs 2012 de liderimiz sayın dr. devlet bahçelininhimayesinde açılan gönül elçileri eğitim programına katıldım.30 mart 2014 mahalliidareler seçiminde   belediye meclisüyesi adayı oldum ve seçildim.

busüre zarfında mensubu ve neferi olmaktan gurur duyduğum  mhp’nin şahsıma verdiği görevleri büyük birözveri ile gerçekleştirdim.liderimiz sayın dr. devlet bahçelinin sözlerini vekararlarını emir telakki edip bir an bile yanından ayrılmadım. gerek iş gereksesiyasi hayatımda liderimizin bize öğütlediği “önce ülkem ve milletim sonrapartim ve ben”düsturunu özümseyerek,sadakatle bağlı kalıp ülkeme milletimememleketime ve partime faydalı olmak için var gücümle çalıştım.

liderimizsayın devlet bahçelinin yanında görev alarak önce ülkem desturu ile bu davayave aksaray’a hizmet etmek istiyorum. allah nasip ederse aksaray’ımızın veaksaraylımızın sorun ve talepleri için çalışacağım dedi. Şuan gerek türkiyeiçerisinde gerek tüm dünya gözünü türkiye’ye dikmiş durumda 24 hazirandayapılacak seçimlere odaklanmış durumda ülkemizin geleceği için, yarınlarımızınteminatı ve güvencesi için liderimiz sayın devlet bahçelinin yanında görevalmak en kutsal amacım ve gayemdir dedi. Önce Ülkem ve şehrim diyerekçalışmalarda bulunacağım dedi. haber yaşar karatay  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL