Gündem

ÖLÇEK’TEN AKSARAY KARELERİ

polis memuru serdar Ölçek aksaray’ın doğal güzelliklerive tarihi mekânları fotoğraflarından oluşan sergisini aksaraylıların beğenisinesundu. aksaray emniyet müdürlüğü kadrosunda görev yapan polismemuru serdar Ölçek aksaray’ın doğal güzellikleri ve tarihi mekânlarıfotoğraflarından oluşan..

ÖLÇEK’TEN AKSARAY KARELERİ

polis memuru serdar Ölçek aksaray’ın doğal güzelliklerive tarihi mekânları fotoğraflarından oluşan sergisini aksaraylıların beğenisinesundu.

aksaray emniyet müdürlüğü kadrosunda görev yapan polismemuru serdar Ölçek aksaray’ın doğal güzellikleri ve tarihi mekânlarıfotoğraflarından oluşan sergisini 15 temmuz milli İrade meydanındaaksaraylıların beğenisine sundu.

aksaray valisi aykut pekmez eşi yeşim pekmez ile birliktesergiyi gezerek polis memuru fotoğraf sanatçısı Ölçek ’ten bilgi aldı.

aksaray’ın tabi güzellikleri ve tarihi mekânlarınınfotoğraf karelerine çok güzel yansımalarının izlediklerini belirten vali pekmezÖlçek’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

sergi defterini eşi yeşim pekmez ile birlikte imzalayanvali pekmez fotoğraf sanatının birbirinden güzel örneklerini gördüklerinibelirterek polis memuru Ölçek’in güzel çalışmaları ile de aksaray’ın tanımınakatkı sağladığını kaydetti.

haber merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL