Gündem Spor

Okullar Arası Güreş Turnuvası Kazananı Kanuni AİHL

Aksaray’da okul sporları kapsamında düzenlenen Serbest Güreş Müsabakalarında Gençler A ve B kategorilerinin kazananı Aksaray Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu. Gençleri spora teşvik etmek ve sporu sevdirmek adına düzenlenen..

Okullar Arası Güreş Turnuvası Kazananı Kanuni AİHL

Aksaray’da okul sporları kapsamında düzenlenen Serbest Güreş Müsabakalarında Gençler A ve B kategorilerinin kazananı Aksaray Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.
Gençleri spora teşvik etmek ve sporu sevdirmek adına düzenlenen Okul Sporları, Serbest Güreş Müsabakaları düzenlendi. Liseli gençlerin kıyasıya mücadele ettiği müsabakalarda Gençler A ve B kategorilerinde birinci olan taraf Aksaray Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu. Kazanılan bu birincilikle okulun öğrencileri ve idarecileri büyük sevinç yaşarken okulun resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada; “Okul Sporları kapsamında düzenlenen Serbest Güreş Müsabakalarında Gençler A ve B kategorilerinde Aksaray Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi il 1.si oldu. Bu başarıyı gösteren öğrencilerimizi ve onları çalıştıran öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz” denildi.
Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL