Asayiş

Okul Çevreleri Emniyette

Aksaray İl Emniyet müdürlüğü ekipleri ‘suç ve suçluyla mücadele’ kapsamında 142 okulun çevresindeki umuma açık yerlerde huzur uygulaması gerçekleştirildi. Okul çevresinde bulunan tekel bayi, internet kafe ve oyun salonu, park..

Okul Çevreleri Emniyette

Aksaray İl Emniyet müdürlüğü ekipleri ‘suç ve suçluyla mücadele’ kapsamında 142 okulun çevresindeki umuma açık yerlerde huzur uygulaması gerçekleştirildi. Okul çevresinde bulunan tekel bayi, internet kafe ve oyun salonu, park ve bahçeler bir bir denetledi.

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri İl genelinde 06.03.2023 günü 12.00-15.00 saatleri arasında Çocuklara, alkol, tütün, sigara vb. ürünlerinin satışının önlenmesi ve okul çevrelerinde bulunan iş yerlerinin konu hakkında bilgilendirilmesine yönelik 5 ayrı bölgede uygulama yaptı. Yapılan uygulamada 142 okul çevresinde, tekel bayi, internet kafe ve oyun salonu, park ve bahçe denetlenerek gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Aksaray İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Çocuk ve gençlerin korunmasına yönelik uygulamaların kararlılıkla devam edeceği bildirildi.

Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL