Gündem

ÖĞRENCİLERİN DAVETİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

aksaray Üniversitesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık(pdr) bölümü 4. sınıf öğrencisi miraç yakınbaş ve ev arkadaşları sosyalpaylaşım sitesi ‘twitter’ üzerinden başkan yazgı’nın kişisel hesap sayfasına“başkanım, bizim aksaray’da son günlerimiz artık mezun..

ÖĞRENCİLERİN DAVETİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

aksaray Üniversitesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık(pdr) bölümü 4. sınıf öğrencisi miraç yakınbaş ve ev arkadaşları sosyalpaylaşım sitesi ‘twitter’ üzerinden başkan yazgı’nın kişisel hesap sayfasına“başkanım, bizim aksaray’da son günlerimiz artık mezun oluyoruz. gitmeden siziiftarda ağırlamak istiyoruz. bizi sevindirmek istemez misiniz?” mesajınıpaylaştılar.

mesajı gören başkan yazgı, yoğun programlarına rağmen öğrencilerinbu davetini geri çevirmedi.  Öğrencilerleiletişime geçerek iftar saatinden önce öğrenci evine sürpriz bir ziyaretgerçekleştirdi. Üniversite öğrencileri sürpriz ziyareti memnuniyetlekarşıladılar.

Öğrencilerle birlikte iftar yapan başkan yazgı, aksarayÜniversitesinde 25 bin üzerinde öğrenci olduğunu ve bu sayının yer yıl kademelişekilde arttığını söyledi. Öğrencilerin fikirlerine her zaman saygı duyduğunuaktaran başkan yazgı, “Şehrimizde yaşayan insanlarımıza hizmet sunarkenüniversite öğrencilerimizi hiçbir zaman bunun dışında tutmadık. Çünkü sizlerdebu kentte yaşıyorsunuz. o yüzden sizin fikirleriniz, önerilerinizi önemsiyoruz.Önemli görüyoruz. sizleri ilgilendiren bir hizmeti sunarken yadaprojelerdesizin fikir ve önerileriniz bize yön veriyor.ben her zaman gençler bizimgeleceğimizdir derim. gençlerimize sahip çıkarak geleceğimize sahip çıkmamızgerektiğini düşünüyorum” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL