Gündem

ÖĞRENCİLERDEN EMNİYETE ZİYARETLER

emniyetteşkilatının 173. kuruluş yıldönümünün kutlandığı 10 nisan polis haftasıkapsamında, ilimizde bulunan anaokulu, İlköğretim, ortaöğretim ve liselerdeöğrenim gören öğrenciler, okul yöneticileri ve öğretmenler emniyet müdürlüğünüziyaret ettiler. Öğrencilerimakamında kabul eden İl emniyet..

ÖĞRENCİLERDEN EMNİYETE ZİYARETLER

emniyetteşkilatının 173. kuruluş yıldönümünün kutlandığı 10 nisan polis haftasıkapsamında, ilimizde bulunan anaokulu, İlköğretim, ortaöğretim ve liselerdeöğrenim gören öğrenciler, okul yöneticileri ve öğretmenler emniyet müdürlüğünüziyaret ettiler.

Öğrencilerimakamında kabul eden İl emniyet müdürü ali karabaĞ, ziyaretten duyduğumemnuniyeti dile getirerek geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın vegençlerimizin polislik mesleğine duydukları sevgi ve ilgiden dolayı çok mutluolduğunu söyledi. ziyarete gelen öğrenciler emniyet müdürü ali karabaĞ’a çiçektakdim ederken, emniyet müdürü ali karabaĞ’da çocuklara çeşitli hediyelerverdikten sonra öğretmenlere günün anlam ve önemine binaen plaket takdimettiler.

ayrıca bu yılkhk ile ilçe olan sultanhanı İlçesinde, ortaköy, eskil, gülağaç, güzelyurt,ağaçören ve sarıyahşi ilçelerinde de 10 nisan polis haftası, ilçe protokolü,vatandaşlar ve öğrencilerin katılımları ile çeşitli etkinliklerle kutlandı

haber merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL