Eğitim

ÖĞRENCİLER OKUMAYA DİKKAT ÇEKTİ

aksarayÜniversitesi (asÜ) eskil meslek yüksekokulu öğrencileri, okuma alışkanlığınıngelişmesinin kişilere farklı bakış açıları kazandırdığını ifade ettiler.  buduruma dikkat çekmek için bir araya gelen öğrenciler ilçe parkında bir saatboyunca topluca kitap okudu…

ÖĞRENCİLER OKUMAYA DİKKAT ÇEKTİ

aksarayÜniversitesi (asÜ) eskil meslek yüksekokulu öğrencileri, okuma alışkanlığınıngelişmesinin kişilere farklı bakış açıları kazandırdığını ifade ettiler. 

buduruma dikkat çekmek için bir araya gelen öğrenciler ilçe parkında bir saatboyunca topluca kitap okudu. Öğrencilere eşlik eden okul müdürü doktor ÖğretimÜyesi meriç lütfi avsever etkinliğin düzenlenmesindeki bir diğer amacın da okulkütüphanesine kitap bağışına vurgu yapmak olduğunu kaydetti. kitapların,kişilere farklı bakış açıları kazandırdığını ve okuma alışkanlığının hayatınbütününü olumlu yönde etkileyen bir kazanım olduğunu ileten avsever,“Öğrencilerimizle birlikte okulumuzun hemen karşısındaki ilçe parkında bir saatkitap okuduk. katılım sağlayan herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

düzenlenenetkinliğe doktor Öğretim Üyesi adil aksoy da eşlik ederken, öğrenciler,kitaplara vurgu yapan bir çalışmanın içerisinde yer almaktan mutlulukduyduklarını kaydettiler.

haber merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL