Eğitim

NİHAT ÖZDEMİR ASÜ’LÜ ÖĞRENCİLERLE İFTAR YAPTI

hÜda par aksaray milletvekili adayı nihat Özdemİr aksarayÜniversitesi öğrencileriyle iftar yemeğinde buluştu.  “ramazan ayının rahmet ve bereketinden istifade etmekiçin birbirimizle yarış halinde olmalıyız, bu büyük bir fırsattır” diyenÖzdemİr, gençlerle birlikte..

NİHAT ÖZDEMİR ASÜ’LÜ ÖĞRENCİLERLE İFTAR YAPTI

hÜda par aksaray milletvekili adayı nihat Özdemİr aksarayÜniversitesi öğrencileriyle iftar yemeğinde buluştu. 

“ramazan ayının rahmet ve bereketinden istifade etmekiçin birbirimizle yarış halinde olmalıyız, bu büyük bir fırsattır” diyenÖzdemİr, gençlerle birlikte olmanın ayrı bir yeri olduğunu ifade ederek“ramazan ayı ve müslüman gençlik bu dünyada bizlere verilmiş paha biçilemezbüyük bir değerdir, nimettir” dedi. 

“bugün gençlerle birlikte iftarımızı açmanın mutluluğunuyaşıyoruz, bu mübarek günde rabbimizin bizlere nasip ettiği kardeşlerle buluşmaimkânından dolayı çokça şükrediyoruz, çokça hamdediyoruz. bizler için siyasetbir araçtır, asıl gayemiz geleceğimiz olan gençliğimize hizmet etmektir.gençliği seviyoruz, gençliğimize güveniyoruz, yarınlarımızı inşa edecek olangenç neslin her daim yanında ve destekçisi olacağız” diyen Özdemİr gençliğinönemine dikkat çekerek tüm aksaray halkına hayırlı iftarlar diledi.

haber vedat t.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL