Siyaset

Nesil Emniyeti Önceliğimizdir!

 hÜda par aksaray milletvekili adayı nihat Özdemirziyaretlerine devam ediyor. gençliğe yönelik açıklamalarda bulunan Özdemir,hÜda par seçim beyannamesini işaret ederek bir medeniyet hareketi olduklarınavurgu yaptı.  gençlik ve aileye sahip çıkacaklarını söyleyen..

Nesil Emniyeti Önceliğimizdir!

 hÜda par aksaray milletvekili adayı nihat Özdemirziyaretlerine devam ediyor. gençliğe yönelik açıklamalarda bulunan Özdemir,hÜda par seçim beyannamesini işaret ederek bir medeniyet hareketi olduklarınavurgu yaptı. 

gençlik ve aileye sahip çıkacaklarını söyleyen Özdemirsözlerini şu şekilde sürdürdü;

hÜda par bir medeniyet projesidir, bu anlamda hÜda parhalkımız için büyük bir imkân ve fırsattır.

hÜda par olarak gücümüzü köklerimizden alarak siyasetinkaygan zeminine kapılmadan bütün toplumu kucaklayarak kurtuluş reçetesinisunuyoruz.

seçim beyannamemizde de yer verdiğimiz gibi, gençlik veaile toplumu ayakta tutan iki ana kolondur. gençliğin ne kadar önemli olduğunuçok iyi biliyoruz, bu gençliğin ilk eğitim yeri olan aile’nin ne büyük birgelecek olduğunu da çok iyi biliyor ve diyoruz ki, “evlenme çağına gelen hererkek ve kadın evlenme ve aile kurma hakkına sahiptir. aile toplumun çekirdeğive devamının garantisidir.

geleceğini düşünen, yarınlarını düşünen bir devletinöncelikle aileyi koruması, aileye sahip çıkması ve yeni ailelerin kurulmasıiçin gençliği teşvik etmesi gerekir. evlenme çağına geldiği ve evlenmekistediği halde maddi imkânsızlıklar nedeniyle evlenemeyen vatandaşlar için fonayrılmalıdır diyoruz.

haber yaşar k.

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL