Ekonomi

MÜSİAD’TAN TURİZM İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

mÜsİad aksaray başkanı tamer yalvaç, başkan yrd. sefa göktaş ve Şube müdürü ufuk doğan kültür ve turizm müdürü mustafa doğan’ı makamında ziyaret etti. mÜsİad aksaray başkanı tamer yalvaç turizm İl..

MÜSİAD’TAN TURİZM İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

mÜsİad aksaray başkanı tamer yalvaç, başkan yrd. sefa göktaş ve Şube müdürü ufuk doğan kültür ve turizm müdürü mustafa doğan’ı makamında ziyaret etti.

mÜsİad aksaray başkanı tamer yalvaç turizm İl müdürlüğüne yaptığı ziyarette,  mÜsİad’ın  faaliyetleri ve iş birliği alanları yanı sıra, mÜsİad’ın aksaray çalışmaları ve projeleri hakkında turizm müdürü doğan’la bilgi paylaşımında bulundu.
İl kültür turizm müdürü mustafa doğan; İl kültür ve turizm müdürlüğü olarak yapılması planlanan proje ve çalışmalar hakkında mÜsİad heyetine bilgi paylaşımında bulunarak, aksaray’ımız için sanayicilerimiz, iş adamlarımız ve vatandaşlarımız ile el ele vererek hep birlikte çalışıp şehrimizi turizm sektörün de en üst sıralara taşıyacağız diyerek, başkan yalvaç ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
haber: yaşar karatay  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL