Siyaset

MUHTARLAR İFTARDA BULUŞTU

kazıcık köyü muhtarı emin koçak kardeşleri ile birlikte iftarprogramı düzenledi.  kazıcık köyünde düzenlenen iftara vali aykut pekmez, akparti grup başkan vekili İlknur İnceöz, aksaray milletvekili cengiz aydoğdu,cumhuriyet başsavcısı ramazan akın,..

MUHTARLAR İFTARDA BULUŞTU

kazıcık köyü muhtarı emin koçak kardeşleri ile birlikte iftarprogramı düzenledi. 

kazıcık köyünde düzenlenen iftara vali aykut pekmez, akparti grup başkan vekili İlknur İnceöz, aksaray milletvekili cengiz aydoğdu,cumhuriyet başsavcısı ramazan akın, adli yargı adalet komisyonu başkanıseyfullah sarıgül, emniyet müdürü ali karabağ, jandarma komutanı albay fuatanık, ticaret ve sanayi odası meclis başkanı fatih tekin, kamu kurumutemsilcileri, merkeze bağlı köy ve mahalle muhtarlarıkatıldı.

ramazan ayının kardeşlik, birlik ve beraberlikduygularının yaşandığı ve paylaşıldığı çok müstesna bir ay olduğunu belirtenkoçak, düzenledikleri iftar davetine katıldıkları için vali aykut pekmez,milletvekilleri ve muhtarlara teşekkür etti.

vali aykut pekmez; koçak’a daveti ve muhtarlarla birlikteiftar yapmaktan dolayı duyduğu memnuiyeti belirterek teşekkür etti.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL