Eğitim

MİNİKLERİN YILSONU ETKİNLİĞİ GÖZ DOLDURDU

belediye başkanı haluk Şahin yazgı, zübeyde hanım anaokulu öğrencilerininhazırladığı yılsonu etkinliğine katıldı. minik öğrencilerin performansı ise gözdoldurdu. aksaray kültür merkezinde gerçekleşen etkinliğe belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı, eğitim bir sen başkanı..

MİNİKLERİN YILSONU ETKİNLİĞİ GÖZ DOLDURDU

belediye başkanı haluk Şahin yazgı, zübeyde hanım anaokulu öğrencilerininhazırladığı yılsonu etkinliğine katıldı. minik öğrencilerin performansı ise gözdoldurdu.

aksaray kültür merkezinde gerçekleşen etkinliğe belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı, eğitim bir sen başkanı murat günaydın, İl millieğitim Şube müdürü murat görmez, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

İl milli eğitim Şube müdürü murat görmez, okul öncesieğitimin önemine vurgu yaptı. anaokuluna giden öğrencilerin öğrenimhayatlarında daha başarılı bir profil çizdiğini söyledi.

belediye başkanı haluk Şahin yazgı, eğitimin ilk basamağınınanaokulu olduğunu ifade etti. başkan yazgı, öğretmenlere de teşekkür ederek “Öğrencilerimizerehberlik eden ve onların bu güzel eserleri ortaya çıkarmalarına destek verenöğretmenlerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

okul müdürü nilperen Özcan koçak ile müdür yardımcısı edazuhal kemerkaya öncülüğünde okul öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanandansgösterilerivemüzik dinletisi göz doldurdu. minik öğrenciler, izleyicilertarafından ayakta alkışlanırken velilerde cep telefonları ile çocuklarınınfotoğraflarını çekti.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL