Eğitim

MİNİKLER YILSONU GÖSTERİSİNDE ANNELERİNİ UNUTMADILAR

ak İrfan koleji  1.sınıf Öğrencileri okuma bayramı ve anasınıfı öğrencileri  yılsonu gösterileri ile izleyenleribüyülediler. akm  de düzenlenen programaöğrenciler ve aileleri katıldılar. programa katılan aileler, öğrencilerin  okuduklarışiirleri  ve yapmış oldukları gösterileribüyük bir..

MİNİKLER YILSONU GÖSTERİSİNDE ANNELERİNİ UNUTMADILAR

ak İrfan koleji  1.sınıf Öğrencileri okuma bayramı ve anasınıfı öğrencileri  yılsonu gösterileri ile izleyenleribüyülediler. akm  de düzenlenen programaöğrenciler ve aileleri katıldılar.

programa katılan aileler, öğrencilerin  okuduklarışiirleri  ve yapmış oldukları gösterileribüyük bir ilgi ile izlediler.  programdaminikler annelerine  sınıflarındakihazırladıkları özel hediyeleri  annelergünü dolayısı ile hediye ettiler. program sonunda öğretmenve personellerplaketle ödüllendirildi.

ak İrfan koleji yönetim kurulu başkanı ali ÖzlÜk “ bu türprogramların çocukların sosyal gelişimlerine ve toplum huzurunda kendileriniifade etmelerine yardımcı olduğunu geleceğin liderlerinin her yönden donanımlıolması gerektiğini, bu tür programları yapmaya devam edeceklerini”  ifade etti.

haber merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL