Spor

Minik Öğrencilere Tekvando Eğitimi

oyun diyarı kreş ve gündüz bakım evinin minik öğrencilerineuzman antrenör eşliğinde tekwando eğitimi verilmeye başlandı. sağlıklı nesiller için spor yapmanın önemine değinen oyundiyarı kreş̧ ve gündüz bakım evi‘nin sahibi bahattin..

Minik Öğrencilere Tekvando Eğitimi

oyun diyarı kreş ve gündüz bakım evinin minik öğrencilerineuzman antrenör eşliğinde tekwando eğitimi verilmeye başlandı.

sağlıklı nesiller için spor yapmanın önemine değinen oyundiyarı kreş̧ ve gündüz bakım evi‘nin sahibi bahattin yücel, açıklamasında “spor yapan kişinin zihinsel olarak da sağlıklı olduğunu ve sağlam kafa, sağlam vücuttabulunur sözünden yola çıkarak, çocuklarımızın ferah bir ortamda spor yapmaları içinkreşimizin bir bölümünü spor salonu yaptık. bu doğrultu da uzman antrenör eşliğinde,kreşimizin salonunda, tekwando eğitimine başlandı.   İlk etapta teknik olarak, ısınmahareketleri, palding ve tolyo eğitimleri ile başlayan tekwando eğitimin deminik öğrenciler spor eşliğinde eğlenceli dakikalar geçiriyorlar. kreş düzeyinegöre hazırlanmış program doğrultusunda, amacımız minik öğrencilerimize sporusevdirmek, sağlıklı nesiller yetişmesine katkı sağlamaktır.” dedi.

farklı etkinliklerle eğitimi eğlenceli hale dönüştürdükleriniifade eden yücel,“çocuklar gülerse, dünya güler” sloganı ile aksaray’da kreş sektöründe öncü̈ kuruluş haline gelen kreşimiz de çocukların gelişimine olumlukatkı sağlayacak etkinliklerimiz devam edecektir. “ seklinde konuştu.

haber avni kuru

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL