Siyaset

MHP ÖNCE VATAN DEDİ

mhp aksaray milletvekili adayı ramazan kaşlı, 24 haziranseçimlerine giderken 15 temmuz ve yenikapı ruhuna değindi.  “15 temmuz’da ülkenin içinde bulunduğu durumdan dolayı genelbaşkanımız dr. devlet bahçeli, ülkenin bekası için hükümetle..

MHP ÖNCE VATAN DEDİ

mhp aksaray milletvekili adayı ramazan kaşlı, 24 haziranseçimlerine giderken 15 temmuz ve yenikapı ruhuna değindi. 

“15 temmuz’da ülkenin içinde bulunduğu durumdan dolayı genelbaşkanımız dr. devlet bahçeli, ülkenin bekası için hükümetle birlikte hareketetmiş ve bunu da yeni kapı ruhu ile de pekiştirmiştir. milliyetçi hareketpartisinin 15 temmuz’dan sonra ülkenin bekası için duruşu ile halkın takdirinikazanmıştır. 

24 haziran seçimleri öncesinde mhp’nin cumhurbaşkanı adayı çıkarmadığınıbelirten mhp aksaray milletvekili adayı ramazan kaşlı, bizimde cumhurbaşkanıadayımız recep tayyip erdoğan’dır. milliyetçi hareket partililer cumhurbaşkanıoyunu recep tayyip erdoğan’a milletvekili oyunu da mhp’ye kullanacaktır. beninanıyorum ki, ak partililerin içinde de cumhurbaşkanı oyunu erdoğan’a,milletvekili oyunu da mhp’ye kullanmak isteyen ak partililerde olacaktır. bunuduyuyoruz. görüyoruz ve memnun oluyoruz. vatan sevdalılar diyorlar ki, 15temmuz ve sonrasında mhp genel başkanı devlet bahçeli ve mhp’lilerin vatansevdası ve duruşu ile hep birlikte olduk. yenikapı ruhunda bir arada idik.bunlarla birlikte mhp cumhurbaşkanı adayı çıkarmadı ve mhp’liler,  bizimgenel başkanımız  ve cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’ı desteklemekararı aldılar. bizim adayımız olan recep tayyip erdoğan aynı zamanda mhp’ninde adayıdır. ak parti genel başkanı ve cumhurbaşkanı adayımız recep tayyiperdoğan’a oy verecekler” diyorlar. bizlerde, mhp olarak, her evden bir oyya da tüm oylarımızı mhp’ye vereceğiz diyorlar. bu düşüncelerde bizleri çokmemnun ediyor. cumhurbaşkanı oyu ayrı milletvekili oyu ayrı olunca dainsanların mhp’ye olan ilgisi daha fazla arttığı biliyorsunuz. mhp’nin ülkeniniçinde bulunduğu zor durumda önce vatan sonra partim sözünü de buradapekiştirmiştir. İnanıyorum ki, mecliste mhp rekor milletvekili ile temsiledilecektir” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL