Köşe Yazıları

MESELE SURİYE OLURSA BİLİN Kİ HEDEF TÜRKİYEDİR

.. Suriye İdlib’den gelen 34 askerimizin şehit olduklarıhaberini aldık. Rahmetli Erbakan Hocamız bize yıllar önce şöyle dedi. Batının gözüSuriye’de görünüyor. Siz meseleyi Suriye mi sanıyorsunuz? Onların Suriye’yiistemesinin tek bir nedeni..

MESELE SURİYE OLURSA BİLİN Kİ HEDEF TÜRKİYEDİR

..

Suriye İdlib’den gelen 34 askerimizin şehit olduklarıhaberini aldık. Rahmetli Erbakan Hocamız bize yıllar önce şöyle dedi. Batının gözüSuriye’de görünüyor. Siz meseleyi Suriye mi sanıyorsunuz? Onların Suriye’yiistemesinin tek bir nedeni vardır. O da Türkiye’yi işgal etmek için zeminhazırlamaktır. Eğer açıkça Bir gün mesele Suriye olursa, bilin ki hedefTürkiye’dir. Bu söylediklerimi şimdi değil bir gün anlayacaksınız.

Türkiye büyük bir mücadeleye girdi. Barış pınarıharekatından 34 şehit verince, Operasyonun rengi de ismi de değişti. ArtıkBAHAR KALKANI HAREKATI BAŞLADI. Yüce rabbimiz şanlı ordumuzu muzaffereylesin.   

Türkiye islam’ın son kalesi, ve ümmetin umududur. Bütündünya bilsin ki; Türkiye peygamber müjdesine nail olmuş bir devlettir. ÜmmetTürkiye ordusunu Hz Muhammedin ordusu diye anıyor. Fatihin, Kanuninin, Alp Arslanın,Abdülhamid’in torunları bismillah diyerek yola çıktılar.

Yer Suriye İdlib Miraç emir binbaşı anlatıyor…

Operasyondayız bir çocuk kollarını açarak koşa koşayanıma geldi. Önce bana sıkıca sarıldı. Heyecanla bir şeyler söyledi. Muhammed Muhammeddiye hem anlatıyor hem ağlıyordu. Ama çocuğu anlayamıyordum. Sonra tercümantalep ettim. Baktım yanımdaki subaylar da ağlıyorlar. Tercüman anlatmayabaşladı: komutanım bu çocuk annesini, babasını, ablasını, abisini havasaldırısında kaybetmiş. Çok ağlamış dua etmiş. Bir gün rüyasında peygamberefendimizi görmüş. Sevgili peygamberimiz kapısını çalmış. Ordumla geleceğim.Sil gözyaşlarını ve bekle. O gün bugündür çocuk hep bizi bekliyor. Meğer banadiyor ki:  komutanım sizin ordunuz HzMuhammedin ordusudur. Ben bunu rüyamda gördüm. Bu sözler üzerine gözyaşlarımahakim olamadım.

Altı ay önce Cuma namazından çıkarken 80 yaşlarında biramcanın bana verdiği hala cebimde duran Türk bayrağı aklıma geldi. Amca bayrağıvermeden bana sarıldı. Arapça dua etti. Sonra peygamberimiz size duacı. Bubayrağı cebine koy. O emanettir bir yetimden bir yetime dedi.

Binbaşı miraç emir devamla diyor ki: meğer benim ikigörevim varmış. Allaha şükür emaneti yerine teslim ettim. Daha iyi anladım ki:biz islam’ın son ordusuyuz. Rabbim sen İslam’ın son ordusunu muzaffer eyle.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur Ya Rabbi

Senin uğrunda ölen ordu, budur Yarabbi

Ta ki yükselsin ezanlarla müeyyed namın

Galip et çünkü bu son ordusudur islam’ın.

Unutmayalım ki; bu haç ile hilalin savaşıdır. Bu ümmetinimtihanıdır. Hz Adem’den bu güne kadar hak ile batıl her zaman için mücadeleetmiştir. Cenabı hak Ali İmran suresi 139. Ayeti kerimede

Gevşemeyin, üzülmeyin. Gerçekten iman etmişseniz üstüngelecek olan sizlersiniz buyuruyor. 

Şehitlerimize Allahtan rahmet, kıymetli yakınlarına sabırdiliyoruz.    

BAŞIN SAĞ OLSUN CENNET VATANIM TÜRKİYEM,

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Selam ve dua ile. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL