Resmi İlanlar

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

marmara Üniversitesi rektörlüğü  657 sayılı devlet memurları kanununun 4.maddesinin (b) fıkrasına göre sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı bakanlar kurulu kararı ile yürürlüğe konulan sözleşmeli..

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
marmara Üniversitesi rektörlüğü  657 sayılı devlet memurları kanununun 4.maddesinin (b) fıkrasına göre sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı bakanlar kurulu kararı ile yürürlüğe konulan sözleşmeli personel Çalıştırılmasına İlişkin esaslar’ın ek 2inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2022 kpss(b) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alacak. 
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; marmara Üniversitesi rektörlüğü  657 sayılı devlet memurları kanununun 4.maddesinin (b) fıkrasına göre sözleşmeli personel olarak istihdamı ile İlgililerin, ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde https://persis.marmara.edu.tr/ internet adresinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 
ayrıntılı bilgi için tiklayiniz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL