Siyaset

Levent Bozkurt Milletvekili Aday Adayı Oldu

Avukat Levent Bozkurt MHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. MHP Genel Merkezi’ni ziyarette bulunan Avukat Levent Bozkurt, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşüp 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan..

Levent Bozkurt Milletvekili Aday Adayı Oldu

Avukat Levent Bozkurt MHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
MHP Genel Merkezi’ni ziyarette bulunan Avukat Levent Bozkurt, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşüp 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhur başkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde, Aksaray Milletvekili aday adayı olarak müracaatını yaptı.
Levent Bozkurt 2002-2009 yılları arasında MHP Aksaray İl Teşkilatında il Başkanı Yardımcısı olarak görev almış, 2009 yılında Aksaray il Başkanlığına aday olmuştu. 2010-2016 yılları arasında Aksaray Baro Başkanlığını görevini, üst üste üç kez seçilerek üç dönem baro başkanlığı yaptı. Bozkurt Milliyetçi Hareket Partisi içerisinde 2007-2009 yılları içerisinde yapılan seçimlerde, seçim kurulu üyeliği görevini üstlendi. Aksaray’da sevilen başarılı avukatlardan biri olan Bozkurt yaptığı açıklamada; Önce Türkiye’m diyerek 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhur başkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde, Aksaray MHP Milletvekili aday adayı olarak müracaatımı yaptım dedi. Ülkeme ve vatandaşlarımıza hizmet etmek amacıyla bu yola çıktım dedi. Milletvekili aday adayı Av. Levent Bozkurt , Kahramanmaraş merkezli 11 ilde meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyor, Yaralı olanlara da acil şifalar diliyorum diyerek bu zorlu süreci Millet Devlet olarak Cumhur ittifakı ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde üstesinden geleceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın dedi.
Haber Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL