Eğitim

KÜTÜPHANE SINIFI KURULDU

aksaray alime hatun yurt müdürlüğü, “gönül bağı” projesikapsamında kızılkaya köyü İlkokuluna “akıl oyunları ve kütüphane sınıfı” kurdu. kredi yurtlar kurumu aksaray İl müdürlüğüne bağlı Âlimehatun yurt müdürlüğü, “gönül bağı” projesi..

KÜTÜPHANE SINIFI KURULDU

aksaray alime hatun yurt müdürlüğü, “gönül bağı” projesikapsamında kızılkaya köyü İlkokuluna “akıl oyunları ve kütüphane sınıfı” kurdu.

kredi yurtlar kurumu aksaray İl müdürlüğüne bağlı Âlimehatun yurt müdürlüğü, “gönül bağı” projesi kapsamında kızılkaya köyü İlkokuluöğrencilerinin kaliteli zaman geçirebilmesi ve derslerine yardımcı bir ortamoluşturmak amacıyla gülağaç ilce milli eğitiminin de yardımlarıyla kızılkayaköyü İlkokuluna “akıl oyunları ve kütüphane sınıfı” kurdu.

 barındıklarıyurtlarında kütüphane için kitap toplayan öğrenciler, kütüphanenin duvarlarınıresimler çizerek boyadılar. ayrıca sponsorlar aracılığı ile kütüphaneye masa,sandalye ve akil oyunları temin edilmesini sağladılar.

okul yönetimi düzenlediği kütüphane açılışında ilkokulöğrencileri tarafından çeşitli

gösteriler düzenledi.

kütüphanenin açılışını kaymakam kadir ulusoy, gülağaçbelediye başkanı faruk teymen, demirci belediye başkanı hüseyin us, aksarayeğitim –bir-sen Şube başkanı murat günaydın, kyk aksaray İl müdürü aliyıldırım, okul idarecileri, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı

kyk aksaray İl müdürü ali yıldırım, kütüphane açılışınıyapan gülağaç İlce kaymakamı kadir ulusoy’a kyk öğrencilerinin hazırladığı ebrusanatı tablosunu takdim ederken, okul yönetimi de İl müdürü ve personellerineplaketlerini taktim etti.

haber yaşar k.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL