BAŞARIYI GÖLGELEMEK İÇİN ALGI OLUŞTURMAK İSTEYENLER YİNE HAVALARINI ALACAKLAR!!!


ALİ GENÇ

ALİ GENÇ

06.05.2020 / 14:55


   Önce CHP GenelSekreteri Özel’in” Saray rejiminin, Saray düzeninin sonu geliyor(!)

   Ardından CHPİstanbul İl başkanı Kaftancıoğlu’nun” "Önümüzdeki süreçte bir erkenseçimle veya başka bir şekilde… İktidar değişikliği değil bir sistemdeğişikliğine gidişatı görüyorum ve böyle olacaktır(!) ”şeklindeki darbeyiçağrıştıran çıkışı.

   Ve nihayetindeana muhalefetin deşifre olan terörü dışlamayan partinin fikirdaşından gelen 27Mayıs 60 öncesi İnönü’nün darbe tehdidinin daha açık şekilde seslendirilmesibirer tesadüf mü?!!!

   Öyle olduğunusanmak saflıktan öteye bir şey olamaz !!!

ARDIŞIK GELEN 3 ALENİ TEHDİTTEN MİLLETTEN TECRİTLİKÖŞKLERİNDE BİR ELLERİ YAĞDA DİĞERİ İSE BALDA OLANLARIN AZAD KABUL ETMEZKÖLELERİNDEN’DE HABERDAR ALAMADIKLARI ANLAŞILIYOR

     Ardı, ardınayapılan ve gündem değiştirmeye matuf bu 3 tehditten, aba altından sopa göstermektençok iyi anlaşılıyor ki  yaşadıklarıSırçalı köşklerinde kendilerini rantları için besleyenler tarafından 1960’ın 27Mayıs’ından  başlayarak statükoyu iktidaryapma alt yapısını oluşturmakla memur edilenlerin millettin yanındaCoronadan’da tecrit edilince  puslu görengözleri tamamen ama!, az duyan kulakları ise tam sağır olmuş.!!!

     Bir elleriyağda, diğeri balda milletten ve değerlerinden uzak olmanın da ötesinde karşıolanların azad kabul etmez kölelerinde gerçek gündemi öğrenemediklerinden  gerçek gündemden habersiz olduklarıanlaşılıyor.!!!

  Haber almışolsalardı İttihattı terakkiyi kurduranlar tarafından köle edilenlerinkulaklarına fısıldanan suflelerini  önce31 Mart vakasında, ardından  Cumhuriyetdöneminde 27 Mayıs 1960,12 Mart 1971,12 Eylül 1980, 28 Şubat 1997,27 Nisan 2007ve nihayetinde milletin imanıyla dünya tarihinde ilk kez çıplak elleriyle enmodern silahlara karşı kazandığı 15 Temmuz 2016 öncesi oluşturulmaya çalışılanalgı dünyanın hükümetimiz ve dolayısıyla ülkemize  Corona salgınında oluşturulan gıptaya sebepolan başarılarına rağmen “Düğün değil, bayram değil eniştem beni niye öptü”sözünde olduğu gibi ardışık şekilde tehditlerini tekrarlamaları da buhabersizliklerinin tescilidir?!!!

ÇABALARININ İLK MAKSADI HÜKÜMETİN CORONA PANDEMİSİNDEDÜNYANIN GIPTA ETTİĞİ BAŞARISINI GÖLGELEMEK,EN AZINDAN KIYMETİNİ AZALTARAKSTATİKOYA ZEMİN HAZIRLAMAKTIR!!!

 Birkaç gün önceCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve partisinin İstanbul İl Başkanı CananKaftancıoğlu tarafından gelen İsmet İnönü nün Adnan Menderes’i tehdidininbenzeri olan 3.sü Marksist-Leninist  EmekPartisinin yayını olarak bilinen Evrensel Gazetesinin İsveç’te yaşayan Evrenselgazetesi  yazarı Ragıp Zarakolu’nun  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef almasınınsebebinin ülkemizin Corano salgınında başta Dünya sağlık örgütü olmak üzer gıpta edilen başta ABD, İngiltere,İtalya, İspanya, İran , Balkanlar, Ortadoğu ve Afrika ülkeleri olmak üzere 50 civarındaki ülkeye yapılan yardımlahem milletler arası hem de ülkemizde oluşan kamuoyu desteğini azaltmaktır.!!!

ARDIŞIK DARBE TEHDİTLERİNE SİYASET VE MEDYADAN SERTTEPKİ!

   Ardışıktehditlere Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, RagıpZarakolu'na gösterdiği tepkide "Kaderi tayin eden Allah'a yemin olsun kibu hastalıklı zihniyete ve tehditlerine boyun eğmeden milleti için dimdik duranliderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın sonuna kadar yanında,sonuna kadar arkasındayız" derken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı MahirÜnal "Türk Solu dergisinin FETÖ'cü genel yayın yönetmeni de zamanındabenzer bir mesaj vermişti. Sonları malum. Sanırım mesajı anlamadınız"dedi.

  Zarakolu darbesever müsvedde olarak tanımlayan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili AliÖzkaya  "Şerefsizliğin ve alçaklığında sınırını olmadığını gösteren, güya gazeteci geçinen, İnönü dönemidespotizminin aşağı bir insanlık dışı darbe sever müsvedde. Hodri Meydanalçaklar gürûhu, biz buradayız. Bekleriz!" dedi.

UMED: "RAGIP ZARAKOLU HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDABULUNUYORUZ"

Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED): "Hertürlü ortamda zihnimiz, düşüncemiz, yüreğimiz ve kalemimizle çarpışmaya evet.

  Ancak nekalemimizi ne de düşüncemizi bu faşist zihniyete bulaştırmadan, bu vesayetçianlayış ile yargı önünde hesaplaşacağımızı deklare ediyor, Ragıp Zarakoluhakkında suç duyurusunda bulunuyoruz."

ŞAHİN: "DARBEYLE YATIP DARBEYLE KALKIYORLAR"

Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin:"Bunların dilinin altında bir şey var ama açık açık söyleyemiyorlar...Gerçi bu biraz dökmüş içini... Akıllı olun diyeceğim ama yok ki adamlarda öylebir şey... Darbeyle yatıp darbeyle kalkıyorlar."

GEMİCİ: "ŞİZOFREN ZİHİN HASTALIKLI FİKİRÜRETİR..."

Gazeteci Ahmet Gemici: "Şizofren zihin hastalıklıfikir üretir... sol tarlalara ekilen hibrit ABD tohumları baharla birlikte kafagöstermeye başladı."

STATİKOYU İKTİDAR ETMEK İSTEYENLERİ MİLLET 2002 DE YIKTI,15 TEMUZDA MEZARA GÖMDÜ

 Bu tehditleriyapanlardan ilk ikisi partilerinin kurulduğu günden bu yana ismine rağmen nedenbir defa bile olsa iktidara gelemedikleri, ancak ve ancak millet tarafın dan 15Temmuzda  kalplerindeki imanlarındangelen güçle çıplak elle yerle yeksan edilenlerle  yüksek yargı ile yüksek öğretimdekiuzantılarının 2002 de yıkılıp 15 Temmuzda mezara gömüldüğünü halenanlayamadılar!!!

MİLLET TÜM DARBECİLER GİBİ TEHDİTÇİLERİN TOPUNU YİNE 15TEMMUZ GİBİ YERİN DİBİNE GÖMER!

  Ez cümle  şu anda Cumhurbaşkanı, Bakanlar,Sağlıkçıları, Güvenlik kuvvetleri, tüm Kamu çalışanları ve milletiyle gönülbirliğiyle yürütülen samimi çabayla sürdürülen Corona salgını esnasında aklıngereği bu birliğe destek olunması gerekirken akıl durmasıyla bu tehditleriyapanlar  yer yüzünün hangi gücündengelirse gelsin  tüm iradelerin üstündekigüç olan Mevla’mızın  izni ve desteğiylemilletimiz tarafından bundan önceki tehditler nasıl bertaraf edildiyse bundansonrada gelecek tüm tehditler 15 Temmuzdaki gibi yeniden ve yeniden herdefasında yerle yeksan edileceği bilinciyle akıllarını başlarınadevşirmelerinden ve milletin değerleriyle barışarak alınacak destekten başkaiktidara gelmenin yolunun olmadığını kafalarına kazımaları dileğiyle.

   Rabbim Yar veYardımcımız olsun.

Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.