MİLLETİN GERÇEK HAKİMİYETİ DİNİ VE MİLLİ DEĞERLERE SAYGIYI SAĞLAYAN ANAYASADA!


ALİ GENÇ

ALİ GENÇ

22.04.2020 / 18:54

..

Cumhuriyetimizin 96. Yıl dönümünde belertildiği gibigenel olarak 2002 ‘den itibaren yapılmaya çalışılsa da 2010 yılı AnayasaReferandumu oylaması sonucunun alınmasına kadar kendi öz yurdunda Parya olanmilletimizin %99.5’uğunu oluşturan Müslümanlar bu tarihten itibaren pey der,pey alınan sivilleşme ve demokratikleşme çabaları çerçevesinde inancınınüstündeki yasaklarında alınan idari kararlarla kaldırılmasıyla paryalıktan kurtuldu.!!!

 KALDIRILANYASAKLAR VE YAPILAN İYİLEŞTİRMELERE ANAYASAL VE YASAL GÜVENCE GETİRİLMEDİ!

  Fakat son 9 ila10 yıldır ülkemizdeki sivilleşme ve normalleşmeyle birlikte fikir ve inançhürriyetinde sağlanan iyileştirmelerin yasal ve anayasal güvencesi maalesefşimdiye kadar sağlanamadı.!!!

    Alimallah eğerki  dini ve milli değerlere karşıolanların ellerine fırsat geçse!, geçtiği andan itibaren emredildiği gibiinanıp ,inandığının gereğini yapan bu çerçevede dini ve milli değerleribenimseyenlerin  her vesileylebelirtikleri ve sonuncusu 2019 Mahalli seçimlerinden sonra kazandıklarıbelediyelerdeki muhafazakar personelinin seçim öncesi işten çıkartılmayacaklarıkonusunda namus sözü vermelerine rağmen kapı önüne koyan zihniyet tarafındandindarlar bir damla suda boğdurulurlar!!!

  İktidaragelmelerinden sonra önce akla ziyan şekilde tüm sokakları ne idüğü belliolmayan “Kamusal alan(!)” olarak ilan ederler.

 Ardından isebaşını örtenin, sakal bırakanın, başında takke olanın yaşına ,başına eğitiminebakmaksızın tüm kadınların sokakta, çarşıda pazarda, otobüste, metroda ,trendebile başlarını örtmelerine izin vermezler!!!

   KADINLARIN BAŞÖRTÜLERİ,ERKEKLERİN TAKKELERİ YERLERE ATILIP ÇİĞNENİR BİRCE CEZA VERİLİR!

   Sünnete uygunbırakılan sakalları keserler, takkeleri tıpkı tek parti döneminde ve  dahasonrada belli yıllara kadar yapıldığı gibi alıp yere atıp ayaklarının altındaçiğnerler.

   Sonrada başınıörten, sakal bırakan ve başında takke olanları önce karakollara sevk edipardından ise mahkemelere  hem hapiscezasına çarptırılarak, hem de para cezasıyla cezalandırılmaları için sevkederler.

YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMİNATIDIR!

 Nasıl bu kadariddialı konuşabildiğime gelince tek parti döneminde başlayıp Menderes dönemindebile kısmen devam eden, 28 Şubat Post modern darbesinde ise zirveye çıkan,Kutlu Doğum bahane edilerek verilen 27 Nisan E. Muhtırası.

  Bu millet vemilletin inancına karşı yapılan e muhtıranın yayınlanmasından sonra bumuhtıranın ana temasının Peygamberimizin doğum günün ve dolayısıyla doğdu gününhaftasının anılma etkinlikleriyle programlanmasının eleştirilmesini konu alanmuhtıranın altına dönemin muhalefet partisi tarafından bu çağ dışı ve milletiradesine savaş açan muhtıranın altına imza atılacağının belirtilmesi.

  Yüce kitabımızKuranın emri olan başörtüsünü yasaklayanları, hatta ikna odalarına konankameralar önünde buluğ çağına gelmiş Üniversite öğrencisi olan gençkızlarımızın rencide edilmesini sağlayanların ana muhalefet partisi tarafındansiyasette zirveye çıkartılmaları.

  Başı örtülühanımı olanın Cumhurbaşkanı olması halinde Vatana ihanetten Yüce Divandayargılanması gerektiğini söyleyen birde Anayasa mahkemesi başkanlığı yapan aynıdünya görüşünde olan sözüm ona yüksek yargı organı mensubunun bu açıklamalarıbaşta olmak üzere bu konudaki onlarca din ve inanç karşıtlığından biliyorum.

18 YIL BOYUNCA SAĞLANAN İNANÇ VE FİKİR HÜRRİYETİ ANAYASALGARANTİYE BAĞLANMADIKÇA MAAZALLAH OLABİLECEK İLK İKTİDAR DEĞİŞİKLİĞİNDE BUDEĞERLERE KARŞI OLAN GÖRÜŞÜN KAZANMASI VEYA ÇOĞUNLUĞU ELDE ETMESİ  TÜM İNSANİ KAZANIMLAR AKAMATEUĞRATACAĞINDAN  ŞU ANDA SAĞLANANİYİLEŞTİRMELER PAMUK İPLİĞİDİR!!!

  Bunun böyleolacağı konusunda müneccim olmaya gerek yok.

  Yenilenenİstanbul Büyük Şehir Belediyesi seçimlerinin ardından ortaya çıkan sonucunbelli olmasından sonra Rakı başta olmak üzere her türlü alkollü içki ileyapılan kutlamalar ve bunların dini mekanlar olan camilerin önünde Şampanya patlatmaya kadar götürülmesi.

   Çoğu sosyalmedyaya da düşen bir çok açıklamalar muhafazakarların en küçük sendelemesininardından  18 yıl boyunca inanç ve fikirhürriyetinde yapılan iyileştirmelerin Anayasal garantiye kavuşturulmamalarınedeniyle her an bu çağ dışı yasakların konabileceğinin kanıtıdır!!!

   Ülkemizindemokrasisi ve fikir ile inanç hürriyetiyle bu gün  gerçek manada millet hakimiyetine inanlartarafından Corona virüsü nedeniyle evlerimizde kuruluş yıl dönümünükutladığımız  kapısında “HakimiyetKayıtsız Şartsız milletindir” diye yazılı olan TBMM’sinde yazılı olanınmutlaka  anayasal ve yasal güvenceyekavuşturulması.

GERÇEK MİLLET EGEMENLİĞİ ATANMIŞLARIN İRADEYE ORTAKEDİLMESİNİ KIYAMETE KADAR ORTADAN KALDIRAN TAM DEMOKRATİK VE TAM SİVİL ANAYASAİLE YASALARIN YAPILMASINDA!

   Bununla da  kıyamete kadarda kazanımların artarak devametmesi ancak ve ancak  milletin gerçekmanada milli egemenliğine kimseyi ortak etmeyen iradenin sağlanabilmesi buiradeye hiçbir kurumu katmayan  net vekesin anayasal ve yasal düzenlemelerin zamanında yapılmasında.

  Dünya durdukçamilletimizin birlik ile dirliğiyle ülkemizin payidar olabilmesi içinmilletimizin gerçek manada kayıtsız ve şartsız olarak egemenliğini sağlayacakve bu çerçevede dini ve milli değerlerini de bu değerlerin ibadet vekıyafetlerini de serbest olmasını sağlayan anayasal ve yasal düzenlemelerde.

  Bunun en kısazamanda sağlanabilmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Cumhur ittifakıtarafından ve İYİ partinin de bu konuda ikna edilerek yapılacak anayasa veyasal düzenlemelerin  en kısa zamandagerçekleştirilmesinin sağlanması dileğiyle.

  Meclisimizinkuruluşunun 100. Yıl dönümü ve bu maksatla kutlanan 23 Nisan Milli Egemenlik veÇocuk bayramı milletimize kutlu olsun. Rabbim Yar ve Yardımcımız olsun.

Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.