VEKİLLER MECLİSE GİRMEDEN EFSANELEŞEN AYDIN’LA TOLGA’DA OLABİLMELİ!


ALİ GENÇ

ALİ GENÇ

3396 10.01.2017 / 13:23

Birkaç gündür Milletvekillerimizin enerjilerini deneme yanılma veya amiyane tabirle Amerika’yı yeniden keşfetmeyle harcamak yerine geçmişten,bu geçmişin bilgi birikiminden faydalanarak buralara harcayacakları zamanları ve enerjilerini daha
    Bu yazdıklarım ilimize yaptıkları hizmetleriyle efsaneleşen siyasilerimiz.

   Bu siyasilerimizin 8’i Milletvekilliği,Bakanlık ve Grup başkan vekilliği ile araştırma komisyonu başkanlığı yapmış hemşerilerimizdi.

ORHAN AYDIN VE ASLAN TOLGA MİLLETVEKİLİ OLMADAN İLİMİZ GENELİNE GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ HİZMETLERİYLE EFSANE SİYASETÇİLYER ARASINA GİRDİLER

   Bu günkü yazımızın konusu olan ve Milletvekillerimiz İlknur İnceöz,Cengiz  Aydoğdu ile Mustafa Serdengeçti’nin örnek almaları gereken 2 siyasimiz  ise diğer 8 siyasimizin aksine Milletvekili seçilerek TBMM’sine girmedikleri halde ilimiz genelinde gerçekleştirdikleri hizmetleriyle hemşerilerimizin gönlünde taht kurarak 10 efsane siyasetçimiz arasına girdiler.

   Samimiyetleri ile Milletvekili olmadıkları halde iyi niyetleriyle hayırlı sonuçlar alan memleketimizin bu iki hayırlı evladı Eğitimci- Yazar Orhan Aydın ve Mimar Aslan Tolga’nın ilimiz merkez ilçesi ile bağlı yerleşim yerlerine ve ilçelerimizin tamamı ile bağlı yerleşim yerlerine yapılmasını sağladıkları hizmetlerin özetini yazmaya bile birkaç gün gerekir.

   Bundan dolayı önce kendilerinin inançlarını ve bu inançlarıyla ilimiz geneline gerçekleştirilmesini sağladıkları önemli hizmetlerinin sadece bir kaçının vekillerimiz tarafından örnek alınması için vereceğim.

     Nasip olursa yarın Eğitimci-Yazar ANAP eski il başkanı Orhan Aydın Bey’in, Cuma günü ise Yüksek Mimar DSP eski il başkanı Aslan Tolga beyin efsane siyasetçiler arasına girmelerini sağlayan hizmetlerinin belli başlılarını  yazacağım.

   Orhan Aydın ve Aslan Tolga’nın orta özellikleri her ikisinin de yüce dinimiz İslam’a samimi bağlılıkları ve bu bağlılıklarını her vesile ile Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu düsturu ile teoriden pratiğe çevirmeleridir.

  Mutlu İstikbalimiz için özelde vekillerimiz,genelde ise ilgili ve yetkililer tarafından takip edilmesi dileğiyle.

      Rabbim Yar ve Yardımcımız Olsun.

     Devamı yarın.

 

Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.