Sağlık

Kırk Yaş ve üstü Aşı Olabilecek.

covid-19 aşısı 40 yaş ve üstü yaş guruplarınada vurulmaya başlanacak. covid-19 aşısı için yeni kararlar açıklandı. 40 yaş ve üstündeki insanlar  için randevu verilmeye başlandı. sağlık bakanı fahrettin koca, covid-19..

Kırk Yaş ve üstü Aşı Olabilecek.

covid-19 aşısı 40 yaş ve üstü yaş guruplarınada vurulmaya başlanacak.

covid-19 aşısı için yeni kararlar açıklandı. 40 yaş ve üstündeki insanlar  için randevu verilmeye başlandı. sağlık bakanı fahrettin koca, covid-19 aşısı olmak isteyen 40 yaş ve üstü vatandaşlar için 13 haziran 2021 tarihinden  itibaren randevu alabileceğini sosyal medya hesabından duyurdu.sağlık bakanı fahrettin koca, covid-19 aşısı olmak isteyen 40 yaş ve üstü vatandaşların i randevu alarak aşı olabileceklerini duyurdu.
sağlık bakanı fahrettin koca, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “yaşınız 40 veya üstüyse bu sabahtan itibaren randevu alabilirsiniz. yüzde yüz katılım bekliyoruz” ifadelerine yer verdi. sağlık bakanı fahrettin koca aşıda 40 yaşa  kadar indik.yaşınız 40 veya üstüyse bu sabahtan itibaren randevu alabilirsiniz. yüzde yüz katılım bekliyoruz dedi. haber yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL