Siyaset

KAZANAN TÜRKİYE OLACAK

24 haziran 2018 pazargünü yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem milletvekilliği seçimlerinesayılı günler kala milletvekili adaylarının çalışmaları da hız kesmeden gecegündüz devam ediyor. aksaray belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı, milletvekili adayı mustafa..

KAZANAN TÜRKİYE OLACAK

24 haziran 2018 pazargünü yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem milletvekilliği seçimlerinesayılı günler kala milletvekili adaylarının çalışmaları da hız kesmeden gecegündüz devam ediyor.

aksaray belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı, milletvekili adayı mustafa serdengeçti, meclisüyeleri, teşkilat mensupları 15 temmuz milli İrade meydanı’nda bulunan ak partiseçim çadırında vatandaşlarla bir araya gelerek, pazar günü yapılacakseçimlerin önemini anlattılar ve vatandaşların sandık başına giderek mutlakaoylarını kullanmalarını istediler.

ak partinin seçimçadırına büyük teveccüh gösteren aksaraylı seçmenler ise seçimin özellikletürkiye için çok önemli olduğunun farkında olduklarını belirterek “ Ülkemiz veçocuklarımızın geleceği için oyumuzu sayın cumhurbaşkanımız ve ak partiden yanakullanacağız” şeklinde konuştular. vatandaşlar, 24 haziran akşamı kazananıntürkiye olacağını ifade ettiler.

habermerkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL