Asayiş Son Dakika

Kasten Öldürme Suçundan Aranan Şahıs Yakalandı

Kasten öldürme suçundan aranan ve hakkında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs, jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonla gözaltına alındı. Edinilen bilgilere göre olay; Aksaray Merkez mülki sınırları içerisinde..

Kasten Öldürme Suçundan Aranan Şahıs Yakalandı

Kasten öldürme suçundan aranan ve hakkında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs, jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonla gözaltına alındı.
Edinilen bilgilere göre olay; Aksaray Merkez mülki sınırları içerisinde meydana geldi. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda Aksaray Merkez İlçe mülki sınırları içerisinde devriye faaliyeti yaptı. Devriye faaliyetine Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT Dedektifleri ve komando unsurları da destek verirken devriye esnasında Kasten Öldürme suçundan aranan ve hakkında“6 yıl 3 ay” kesinleşmiş hapis cezası bulunan Y.Ç isimli şahıs Jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonla yakalandı. Gözaltına alınan Y.Ç isimli şahıs jandarma merkezindeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL