Resmi İlanlar

Karşıyaka Belediye Başkanlığı Pazar Yerlerini Kuraya Çıkarttı.

karşıyaka belediye başkanlığı sınırları dahilinde faaliyet gösteren bahçelievler mah. (pazar) Çok katlı pazaryeri zemin katta 23 (yirmiüç) ve 1. katta ise 12 (oniki), Şemikler (salı) pazaryeri 1 (bir), cumhuriyet mah…

Karşıyaka Belediye Başkanlığı Pazar Yerlerini Kuraya Çıkarttı.
karşıyaka belediye başkanlığı sınırları dahilinde faaliyet gösteren bahçelievler mah. (pazar) Çok katlı pazaryeri zemin katta 23 (yirmiüç) ve 1. katta ise 12 (oniki), Şemikler (salı) pazaryeri 1 (bir), cumhuriyet mah. pazaryeri 30 (otuz), zübeyde hanım mah. pazaryeri 2 (iki), bahçelievler mah. (salı) Çok katlı pazaryeri 5 (beş), mustafa kemal mah. pazaryeri 74 (yetmişdört) adet toplamda belediyemize ait 147 (yüzkırkyedi) adet boş pazaryeri tezgahı kuraya çıkardı.  
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; karşıyaka belediye başkanlığı sınırları dahilinde faaliyet gösteren bahçelievler mah. (pazar) Çok katlı pazaryeri zemin katta 23 (yirmiüç) ve 1. katta ise 12 (oniki), Şemikler (salı) pazaryeri 1 (bir), cumhuriyet mah. pazaryeri 30 (otuz), zübeyde hanım mah. pazaryeri 2 (iki), bahçelievler mah. (salı) Çok katlı pazaryeri 5 (beş), mustafa kemal mah. pazaryeri 74 (yetmişdört) adet toplamda belediyemize ait 147 (yüzkırkyedi) adet boş pazaryeri tezgahı kurasına katılmak isteyenlerin son başvuru tarihi: 03/03/2023 olup isteklilerin müracaat yeri: bahçelievler mah. 1851/10 no:3 tesisler müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekir. 
ayrıntılı bilgi için tiklayiniz
banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL