Eğitim

Kades Eğitimleri Devam Ediyor

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında, kadınlara yönelik her türlü şiddetin önlenmesi amacıyla eğitim, bilgilendirme, bilinçlendirme ve farkındalık faaliyetlerine devam ediyor. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı, Kadına Yönelik..

Kades Eğitimleri Devam Ediyor

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında, kadınlara yönelik her türlü şiddetin önlenmesi amacıyla eğitim, bilgilendirme, bilinçlendirme ve farkındalık faaliyetlerine devam ediyor.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Eylem Planı çerçevesinde, İçişleri Bakanlığının “Kadına El Kal-Ka-Maz!” sloganıyla 5 milyon erkeğe farkındalık eğitimleri verilmesine yönelik genelge kapsamında; Aksaray Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalarda çalışan erkek ve kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda temel bilgilendirme ve farkındalık oluşturma eğitimleri verdi.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan açıklamada; Kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında bilgilendirme, bilinçlendirme ve farkındalık faaliyetlerimize aralıksız devam edilecektir denildi.
Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL