Gündem

K BELGESİNDE DÖNÜŞÜM İŞLEMLERİ ARTIK ATSO’DA

ulaştırma, denizcilik ve haberleşme bakanlığı tarafındankarayollarında ticareti faaliyetler bulunanlara yönelik olarak verilen kbelgelerindeki dönüşüm işlemleri bundan sonra aksaray ticaret ve sanayiodasında yapılacak.  Üyelerin ve vatandaşların bundan sonraki süreçte dönüşümiçin ankara’ya..

K BELGESİNDE DÖNÜŞÜM İŞLEMLERİ ARTIK ATSO’DA

ulaştırma, denizcilik ve haberleşme bakanlığı tarafındankarayollarında ticareti faaliyetler bulunanlara yönelik olarak verilen kbelgelerindeki dönüşüm işlemleri bundan sonra aksaray ticaret ve sanayiodasında yapılacak. 

Üyelerin ve vatandaşların bundan sonraki süreçte dönüşümiçin ankara’ya gitmesine gerek kalmadığının altını çizen aksaray ticaret vesanayi odası yönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş, açıklamasında;“karayollarında ticaretlerine yönelik olarak k belgesi bulunan üyelerimizin vevatandaşlarımızın ankara’da yaptırmış olduğu dönüşüm işlemi bundan sonraaksaray ticaret ve sanayi odamızın k belgesi servisinden yapılacaktır.

bugünden itibaren odamızdan alınan k belgelerinidönüştürmek isteyen üyelerimiz ve vatandaşlarımız aldıkları k belgelerinibirbirleri ile dönüştürme işlemini odamıza başvuru yoluyla yapabilirler. kbelgeleri hizmetlerinde en büyük sıkıntılarından birisi olan ve işlemler içinankara’ya gitmek zorunda kalan üyelerimizin ve vatandaşlarımızın sorunlarınaçözüm olunmuştur. bu anlamda bu sıkıntımızın ortadan kaldırılmasında baştaulaştırma, denizcilik ve haberleşme bakanlığımız olmak üzere tüm emeğigeçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL