Asayiş

JANDARMANIN ASAYİŞ HİZMETLERİNDE KOMANDO FARKI

ocak ayı boyunca 454 suçlu yakalandı. aksaray’da yeni yılın ilk ayında jandarma ekipleri ve komanda unsurları çeşitli karayollarında denetimler yaparken bu denetimlerde 454 şahıs yakalandı. aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri,..

JANDARMANIN ASAYİŞ HİZMETLERİNDE KOMANDO FARKI

ocak ayı boyunca 454 suçlu yakalandı. aksaray’da yeni yılın ilk ayında jandarma ekipleri ve komanda unsurları çeşitli karayollarında denetimler yaparken bu denetimlerde 454 şahıs yakalandı.

aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri, yasadışıfaaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarınıortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesinisağlamak amacıyla aksaray cumhuriyet başsavcılığının talimatları doğrultusundaocak ayı boyunca karayollarında kontrol ve denetim faaliyetlerine devam etti.adana-aksaray, aksaray-konya, aksaray-ankara ve aksaray-nevşehir karayollarındabulunan yol kontrol noktalarında emniyet asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasıamacıyla yapılan kontrollerde asayiş olaylarında komandoların farkı ortayaçıktı. 01-31 ocak tarihleri arasında yapılan faaliyetlerde çeşitli suçlardanaranan 454 şahıs jandarma ekiplerince yakalanarak adli makamlara sevk edildi.

haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL