Eğitim

JANDARMADAN ÖĞRENCİLERE GÜVENLİ İNTERNET EĞİTİMİ

Öğrencilere İnternet bağımlılığı ve güvenli internet kullanımı eğitimi verildi. aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri seleci köyü İlkokulu ziyaret ederek öğrencilere internet bağımlılığı ve güvenli internet kullanımı konularında eğitim verdi. aksaray..

JANDARMADAN ÖĞRENCİLERE GÜVENLİ İNTERNET EĞİTİMİ

Öğrencilere İnternet bağımlılığı ve güvenli internet kullanımı eğitimi verildi.

aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri seleci köyü İlkokulu ziyaret ederek öğrencilere internet bağımlılığı ve güvenli internet kullanımı konularında eğitim verdi.
aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri yaptıkları ziyaret kapsamında, öğrencilere internete olan bağlılıklarını en aza indirebilmek ve interneti bilinçli kullanmalarını sağlayarak, internetten gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlara karşı kendilerini savunabilecek olgunluğa erişmelerini mümkün kılmak amacıyla internet bağımlılığı ve güvenli internet kullanımı konularında eğitim verdi. ayrıca okul ziyaretinde çocuklara jandarmanın tanıtımı amacıyla hazırlanan tim jandarma Çizgi filmi izletilerek, jandarmanın yapmış olduğu faaliyetlerle ilgili bilgiler verilerek öğrencilere jandarma çocuk dergisi ve boyama kitabı hediye edildi.
konuyla ilgili açıklama yapan jandarma ekipleri; geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatlarını huzur ve güven içerisinde sürdürmeleri için eğitim ve farkındalık faaliyetlerimize hassasiyetle devam edilecektir dedi.
haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL