Asayiş

Jandarmadan 5 Zehir Tacirine Operasyon

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu imal ve ticareti yaptığı tespit edilen 5 şahsa operasyon yaparak gözaltına aldı. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanma, bulundurma, imal ve..

Jandarmadan 5 Zehir Tacirine Operasyon

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu imal ve ticareti yaptığı tespit edilen 5 şahsa operasyon yaparak gözaltına aldı.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanma, bulundurma, imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalarına devam ediyor. Edinilen bilgilere göre; Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı İstihbarat şube, asayiş timleri ve komando unsurlarının destekleriyle, uyuşturucu imal ve ticareti yaptığı tespit edilen 5 şahsın, 3 farklı adreste bulunan ev ve eklentilerine operasyon yapıldı. Yapılan operasyon sonucunda 5 şüpheli şahıs gözaltına alınırken, ev ve eklentilerinde yapılan aramada; 350 gram toz esrar, 65 gram kubar esrar, 10 gram metamfetamin, 2 adet ruhsatsız av tüfeği ve 12 adet uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanma aparatı ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar hakkında adli işlemlerin başlatıldığı bildirildi.
Haber: Murat Uğurlu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL