Sağlık

Jandarma Vatandaşları Bilgilendirdi

aksaray İl jandarma komutanlığı koronavirüs’ten korunmayolları ile ilgili osb’yi ziyaret ederek  sağlık İçin hepimiz İçin sloganıyla hem bilgilendirme  hem de denetim yaptı. jandarma İl komutanlığı yetkilileri koronavirüssalgınıyla mücadelenin etkin olarak..

Jandarma Vatandaşları Bilgilendirdi

aksaray İl jandarma komutanlığı koronavirüs’ten korunmayolları ile ilgili osb’yi ziyaret ederek  sağlık İçin hepimiz İçin sloganıyla hem bilgilendirme  hem de denetim yaptı.

jandarma İl komutanlığı yetkilileri koronavirüssalgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi maksadıyla “saĞlik İÇİnhepİmİz İÇİn” sloganıyla organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren ÖzgÜvenanaokulunda görevli personel ve öğrencilerin sosyal mesafe ve maske kullanımıkonularında bilgiler verdi.

jandarma komutanlığı organize sanayi müdürlüğü ile birlikteorganize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalarda kontrol ve denetimyaparak “bu kapsamda ayrıca çalışanlara temizlik, sosyal mesafe ve maske kullanımıkonularında bilgilendirmeye devam edeceğiz” dedi.

haber h. hüseyin güneş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL