Asayiş

JANDARMA KABUL SALONU AÇILDI

aksaray İl jandarma komutanlığına ziyarete gelen protokol ve misafirleri ağırlamak için ihlara kabul salonu açıldı. aksaray valisi hamza aydoğduve aksaray cumhuriyet başsavcısıadem aydemir ve birim amirlerin katılımı ile İl jandarma..

JANDARMA KABUL SALONU AÇILDI
aksaray İl jandarma komutanlığına ziyarete gelen protokol ve misafirleri ağırlamak için ihlara kabul salonu açıldı.
aksaray valisi hamza aydoğduve aksaray cumhuriyet başsavcısıadem aydemir ve birim amirlerin katılımı ile İl jandarma komutanlığı binasında hizmete sunulan ihlara kabul salonu’nun açılışı yapıldı.
aksaray İl jandarma komutanlığı binasında ziyarete gelen protokol üyelerini ağırlamak için aksaray valiliği tarafından inşa edilen ihlara kabul salonu’nun açılışında kurdele kesen vali aydoğdu, aksaray İl jandarma komutanı j.kd.albay hacı ali büber karşıladı. vali aydoğdu jandarmanın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında aksaray İl jandarma komutanı j.kd.albay hacı ali büber’den bilgiler aldıktan sonra aksaray cumhuriyet başsavcısı adem aydemir ve birim amirleri ile aksaray valiliği tarafından yaptırılan ihlara kabul salonu’nunkurdelasını kesti. açılışı yapılan ihlara kabul salonu’nu gezen vali aydoğdu ve protokol heyeti fotoğraf çektirdi. 
haber: murat uğurlu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL