Gündem

İYİLİK SOFRALARIDEVAM EDİYOR

aksaray İl müftülüğü ve türkiye diyanet vakfı aksarayŞubesi birlikteliğinde 23 mayıs 2018 Çarşamba günü öğrenciler için iftarprogramı düzenledi. kyk’da din hizmeti ve din eğitimi verdiğimiz erkeköğrencilerle iyilik sofrasında bir araya..

İYİLİK SOFRALARIDEVAM EDİYOR

aksaray İl müftülüğü ve türkiye diyanet vakfı aksarayŞubesi birlikteliğinde 23 mayıs 2018 Çarşamba günü öğrenciler için iftarprogramı düzenledi.

kyk’da din hizmeti ve din eğitimi verdiğimiz erkeköğrencilerle iyilik sofrasında bir araya gelindi. İftar öncesinde İl müftüsücemalettin bal’ın  ramazan ayınınönemiyle alakalı yaptığı konuşmanın akabinde kur’an’ı kerim tilaveti okundu.İftar edildikten sonra dua yapıldı. akşam namazı ile birlikte çay ikramındabulunuldu. teravih namazı öncesinde cemalettin-i aksaray-i camiinde oruçtutmanın fazileti hakkında vaaz verildi. her ayın ramazan gibi feyzli olmasınıarzulayıp bu tür etkinliklerin devamınını talep eden öğrenciler memnuniyetleridile getirdiler.

ramazan-ı Şerif-i tam manasıyla yaşamak amacıyla tertipedilen İyilik sofrasına katılımda bulunan çok sayıda öğrenci din gönüllülerineteşekkür ettiler.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL