Gündem

İŞÇİ VE EMEKÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ

belediye başkanı haluk Şahin yazgı, 1 mayıs emek vedayanışma günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. başkan yazgı, mesajında;“emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, ülkemizinbüyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan tüm işçi..

İŞÇİ VE EMEKÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ

belediye başkanı haluk Şahin yazgı, 1 mayıs emek vedayanışma günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. başkan yazgı, mesajında;“emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, ülkemizinbüyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan tüm işçi ve emekçilerimizinyanındayız” ifadelerini kullandı.

başkan yazgı; çalışmanın, üretmenin, ülke ekonomisine katkısağlamanın ve alın teri dökmenin kutsal bir faaliyet olduğunu söyleyerek“millet olarak helal kazancı yücelten, üretimde ve paylaşımda adaleti savunanbir anlayışa sahibiz” değerlendirmesinde bulundu.

1 mayıs emek ve dayanışma günü’nün temelindebirlik ve beraberlik olduğunu aktaran başkan yazgı, “Ülkemizin güçlü yarınlarıiçin emek sarf eden tüm çalışanlarımızın 1 mayıs emek ve dayanışma günü’nü kutluyorum.tüm çalışanlarımıza ve işçilerimize barış ve kardeşliğin egemen olduğu birçalışma hayatı temenni ediyorum” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL