Resmi İlanlar

İş Makinesi, Kamyon ve Kamyonet Kiralanacak

balıkesir büyükşehir belediyesi ilçe hizmetleri dairesi başkanlığı güney marmara bölgesinde kullanılmak üzere 8 kalem sürücüsüz iş makinesi kamyon ve kamyonet kiralanması hizmet alımı 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu..

İş Makinesi, Kamyon ve Kamyonet Kiralanacak
balıkesir büyükşehir belediyesi ilçe hizmetleri dairesi başkanlığı güney marmara bölgesinde kullanılmak üzere 8 kalem sürücüsüz iş makinesi kamyon ve kamyonet kiralanması hizmet alımı 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda ekap üzerinden alınacaktır.
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; balıkesir büyükşehir belediyesi ilçe hizmetleri dairesi başkanlığı güney marmara bölgesinde kullanılmak üzere 8 kalem sürücüsüz iş makinesi kamyon ve kamyonet kiralanması hizmet alımı sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde işe başlanacak olup teslim tarihi işe başlama tarihinden itibaren 15(onbeş) aydır. İhaleye son teklif verme tarihi ve saati 10.03.2023 – 14:30 olup ihaleye katılmak isteyen isteklilerin gerekli belgeler ile bu tarihe kadar müracaat etmesi gerekir.
ayrıntılı bilgi için tiklayiniz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL