Gündem

İŞ KAZALARINDA 5 KİŞİ YARALANDI

dün aksaray genelinde yaşanan 5 adet iş kazasında 5 kişiyaralandı. alınan bilgiye göre organize sanayi bölgesinde bir özelfabrikada çalışan zeynel Ç.(38) parmaklarından yaralandı.yaralı işçi aksarayeğitim ve araştırma hastanesine kaldırılarak tedavi..

İŞ KAZALARINDA 5 KİŞİ YARALANDI

dün aksaray genelinde yaşanan 5 adet iş kazasında 5 kişiyaralandı.

alınan bilgiye göre organize sanayi bölgesinde bir özelfabrikada çalışan zeynel Ç.(38) parmaklarından yaralandı.yaralı işçi aksarayeğitim ve araştırma hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. polis olaylailgili soruşturma başlattı.

fatih mah.’de bir alışveriş merkezinde üzerine paletdüşen işçi yaralandı. yaralı salih Ç. (35)aksaray eğitim ve araştırmahastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. polis olayla ilgili soruşturmabaşlattı.

akşam sularında göre organize sanayi bölgesinde bir özelfabrikada çalışan mehmet a. ayak bileğinden yaralandı. yaralı işçi aksarayeğitim ve araştırma hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. polis olaylailgili soruşturma başlattı.

yabancı uyruklu kerim k. köyde çalışırken yaralandığını ve kendi imkânlarıyla geldiğini belirtenyabancı uyruklu kerim k.aksaray eğitim ve araştırma hastanesine tedavi altınaalındı. polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

bir hastanenin sezaryen servisinden eline iğne batan yaralıgönül g.(46) aksaray eğitim ve araştırma hastanesine tedavi altına alındı.polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

haber vedat t.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL