Eğitim

IRAK KÜLTÜR ATAŞESİ REKTÖR ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, asÜ’deki uluslararası öğrencisayısının ve ülke çeşitliliğinin her geçen yıl biraz daha arttığını belirtti.  irakkültür ataşesi doç. dr. mustafa wahby jaber, rektör Şahin’i ziyaret..

IRAK KÜLTÜR ATAŞESİ REKTÖR ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, asÜ’deki uluslararası öğrencisayısının ve ülke çeşitliliğinin her geçen yıl biraz daha arttığını belirtti. 

irakkültür ataşesi doç. dr. mustafa wahby jaber, rektör Şahin’i ziyaret etti.uluslararası öğrenciler konusunda asÜ’deki son durum hakkında istişarelerdebulunulan ziyarette, yapılabilecek yeni çalışmalar değerlendirildi. bu hususuönemsediklerini kaydeden rektör Şahin, gerek fiziki ve akademik imkânlarıgeliştirme çabalarının devam ettiğini, gerekse türkçe öğretimi konularındaönemli bir mesafe aldıklarını söyledi.ziyarete asÜ dış İlişkiler koordinatörüdr. Öğr. Üyesi mustafa Şen de katıldı ve yapılan çalışmaları anlattı. 

irakkültür ataşesi doç. dr. mustafa wahby jaber rektör Şahin’e teşekkür ederken,ziyaret, plaket takdimlerinin ardından sona erdi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL